pl eu de us

Automaty z nagrodami

Automaty z nagrodami

 

Maszyny do gier z możliwością wygrania prezentu cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dzieci i młodzieży, jednak dorośli użytkownicy również potrafią skusić się na rozgrywkę, aby zdobyć prezent dla najmłodszych. Wygrana wymaga co prawda pewnych zdolności, ale satysfakcja z osiągnięcia jest wyjątkowo przyjemna.

Posiadamy na stanie szereg różnych modeli automatów z nagrodami, które można wykorzystać do uzupełnienia oferty w rozmaitych branżach. Pasują zarówno do wyposażenia centrów handlowych czy placów zabaw, jak i specjalnie przeznaczonych do tego salonów gier.

Urządzenia cechują się wysoką stabilnością i bezpieczeństwem użytkowania. Do ich produkcji stosuje się najlepsze materiały, które gwarantują bezproblemową eksploatację. Nowoczesna elektronika, dbałość o detale oraz estetyka produktu z pewnością zwrócą uwagę wielu potencjalnych klientów. Konstrukcje są zabezpieczone w sposób uniemożliwiający niechcianą ingerencję.

Te automaty z nagrodami są bardzo proste w obsłudze. Dzięki odpowiedniemu systemowi uruchamiają się dopiero po ich opłaceniu. Sama gra na maszynach opiera się na operowaniu dźwigniami lub przyciskami w celu wylosowania nagrody i jej odbioru w podajniku. Nieskomplikowane zasady pozwalają na swobodną rozgrywkę dla pojedynczego gracza (dostępne są również modele dla dwóch osób).

Prezentowane przez nas automaty z nagrodami pochodzą bezpośrednio z naszej firmy, ale proponujemy także urządzenia od współpracujących z nami producentów. Można u nas zamówić także sprzęt z renomowanej marki SEGA (np. Key Master Gigant lub Key Master Mini). Dbamy o to, aby asortyment był stale poszerzany, dlatego nawiązujemy relacje z zagranicznymi partnerami. Dzięki temu odpowiadamy na wymagania klientów, poszukujących nowych produktów.

Aby złożyć zamówienie na interesujący automat z nagrodami prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy. Ustalimy wszystkie szczegóły transakcji i zaproponujemy najkorzystniejsze dla naszych klientów rozwiązania. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze sprzętem.