pl eu de us

UFO Crane

_AAA3496-3.png
Product Logo

Cechy produktu UFO Crane

ProducentMagic Play
Dostępnośćna zamówienie
Wymiary (gł. x szer. x wys.)95 x 85 x 205cm
Wymiary opakowania95 x 85 x 205cm
Waga130kg
Zasilanie230V/115V
Skontaktuj się z nami

Opis UFO Crane

UFO Crane (łapa szczęścia)

UFO Crane to klasyczna "łapa szczęścia" w nowej odsłonie. Znana i sprawdzona obudowa, bliźniacza z tą z urządzenia Drop The Prize, została wyposażona w chwytak pluszaków oraz podajnik kulek czyniąc z niej automat w którym żaden gracz nie odejdzie z pustymi rękoma. Bardzo duża pojemność pozwoli wrzucić do niej dziesiątki pluszaków różnych rozmiarów. Jasno oświetlony automat z wyraźnie wyeksponowanymi maskotkami to gwarancja tego że każde dziecko zapragnie na nim zagrać.

Łapa szczęścia UFO Crane wykonana została z najwyższej jakości, wodoodpornych materiałów, zapewniających stabilność i wytrzymałość maszyny, dając przy tym pewność, że będzie ona w nienagannym stanie służyła przez bardzo długi czas. Wyjątkowy design i kolorystyka automatu skutecznie przyciągają wzrok oraz sprawiają, że niemal żadne dziecko mu się nie oprze i z pewnością podejdzie bliżej, aby chociaż sprawdzić, jakie skarby kryją się w środku. UFO Crane jest w całości polskiej produkcji.

Automat umożliwia wrzucenie do wnętrza maszyny dziesiątek maskotek o różnych rozmiarach. Pośród nich każde dziecko znajdzie pluszaka, którego zapragnie zdobyć i - rzecz jasna - o niego zagrać. Sama obsługa jest prosta i intuicyjna. Po wrzuceniu monety, odblokowuje się „łapa”, za pomocą której młody gracz może spróbować swych sił przy wyciąganiu wybranej maskotki. Jeśli nie sprosta zadaniu, nie odejdzie od łapy szczęścia z pustymi rękoma. Dzięki wbudowanemu dystrybutorowi kapsuł, każdy użytkownik, nawet jeśli nie dopisze mu szczęście z maskotką, otrzyma nagrodę pocieszenia – niewielką figurkę, zmywalny tatuaż czy inną zabawkę, w zależności od rodzaju kapsuły, na jaką zdecyduje się właściciel automatu.

Maszyna do łapania pluszaków UFO Crane jest wyposażone w kolorowe oświetlenie LED oraz wesołą muzykę, zachęcające do podejścia i zagrania w grę. Istnieje również możliwość wgrania własnej melodii. Urządzenie posiada zainstalowany elektroniczny wrzutnik, który pozwala na obsługę monet o różnych nominałach, np. 1 zł, 2 zł i 5 zł. Każda oferowana przez nas łapa szczęścia objęta jest gwarancją producencką. Zapewniamy również pełen serwis, a w razie konieczności – dostępność niezbędnych części.

W przypadku dodatkowych pytań o produkt, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo i osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Chocimskiej w Kaliszu. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących informacji, rozwiejemy ewentualne wątpliwości oraz pomożemy w wyborze najbardziej odpowiednich automatów do gier i innych urządzeń rozrywkowych.