pl eu de us

O nas

Marzenia, marzenia, marzenia…
 
Kiedy na początku lat dziewięćdziesiątych trzech kumpli z blokowiska niedużej miejscowości w środkowej Polsce, głośno zachwycało się nad dopiero co obejrzanym filmem Martina Scorseze „Casino” z Robertem De Niro i Joe Pesci w roli głównej, nikt w tym i oni sami, nie mógł przypuszczać że już za 10 lat będą jednym z liderów tego typu rozrywki w Polsce.
 
Oczywiście Polska to nie Ameryka, więc o hazardzie nie mogło być mowy, jednak rynek automatów sportowych i rozrywkowych okazał się wdzięcznym tematem, zamieniając pasję i marzenia kilku ambitnych nastolatków w poważny biznes i sposób na dorosłe życie.
 
Parafrazując powyższą historię, z pewnym przymrużeniem oka, ale i z dumą możemy powiedzieć że Firma Nasza ma amerykańskie korzenie, rodem ze sławnych kasyn Las Vegas!
                                                                                    
Tak właśnie spełnił się amerykański sen, amerykańskie marzenie o sukcesie.
 
Dyrekcja firmy Magic Play (od lewej) Dominik Głowacki, Dominik Wojciechowski i Mariusz Fokt

Tak jak w dobrym hollywoodzkim filmie, najpierw zaczęło się spokojnie; od założenia w 2001 roku firmy Magic Play zajmującej się produkcją i dystrybucją urządzeń siłowych i bujaków dla dzieci. Dzięki wysokiej jakości, niezawodności oraz estetyce naszych produktów oraz nowatorskim pomysłom konstruktorów i projektantów, niesieni na fali sukcesu wkrótce wyszliśmy poza granice Polski podbijając kolejne państwa Europy, Kanadę i USA.
 
Rok 2004 z początku nie zapowiadał się szczególnie nadzwyczajnie, jednak dzięki „trzęsieniu ziemi” jakim było uzyskanie pozwoleń i wejście na rynek operatorów automatów o niskich wygranych, stał się przełomowym dla rozwoju naszej firmy.
 
Wieńcząc swój dynamiczny rozwój w 2009 roku Magic Play już jako Sp. z o.o. przeprowadziła się do nowo wybudowanej, wygodnej siedziby.
 
Kosztowna, wymagająca dużej dyscypliny finansowej inwestycja, dzięki unowocześnieniu parku maszynowego, znacząco skróciła czas oczekiwania na realizację zamówień, a zwiększone możliwości magazynowe pozwoliły nam elastycznie reagować na potrzeby i oczekiwania klientów w gorącym sezonie letnim, wzmacniając konkurencyjność Magic Play na rynku.
 
Jak przystało na lidera branży regularnie gościmy na największych targach branżowych w kraju SUREXPO oraz na imprezach zagranicznych takich jak ATEI, ENADA, IAAPA gdzie z dumą chwalimy się swoimi osiągnięciami i nowościami w ofercie.
 
Sukces Magic Play to wypadkowa wielu czynników; intuicji, czasami przypadków i mnóstwa odwagi, ale niewątpliwie nie byłby on możliwy bez zaangażowania i ciężkiej pracy naszych pracowników, bez oddania naszych partnerów handlowych i operatorów, bez lojalnych dostawców i kooperantów, bez zaufania klientów jakim obdarzyli nas i nasze wyroby, oraz bez anielskiej wprost wyrozumiałości naszych rodzin i przyjaciół.
 
Pozostając w konwencji filmowej wszystkim wymienionym, będącym zarazem reżyserami jak i scenarzystami a także grającymi główne role w serialu pod tytułem MAGIC PLAY…
 
               …Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy!
 
Dominik, Mariusz, Dominik
 
 
PS. Nie bójcie się marzyć, dajcie szansę swoim marzeniom, niech wszystkie się spełnią.