pl eu de us

Serwis i części

Zapraszamy do kontaktu z działem pomocy technicznej pod adresem e-mail

+48 510 210 314

Katalog podręczników użytkownika (manuali) innych maszyn znaleźć można pod adresem:

http://magicplay.eu/manuals

Automaty - serwis i części

W przypadku uszkodzenia maszyny do gier lub innego problemu, zapraszamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego serwisu automatów do gier. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania za pośrednictwem telefonu lub wiadomości mailowej. W razie potrzeby doradzą, wymienią uszkodzoną część i skutecznie pomogą w rozwiązaniu wszelkich kłopotów z maszyną. W ramach gwarancji producenckiej, wszystkie naprawy wykonujemy bezpłatnie.

Na nasz serwis automatów do gier składa się grono specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie  naprawy i konserwacji różnego rodzaju urządzeń do gier. Mamy na swoim koncie dziesiątki naprawionych maszyn oraz setki zadowolonych klientów, którym skutecznie doradziliśmy w kłopotach z automatami. Potrafimy zlokalizować każdy rodzaj usterki. Używamy nowoczesnych, profesjonalnych narzędzi i sprzętów. Wiemy, jak ważny w tej branży jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej uporać się z kłopotem. W przypadku jakiejkolwiek niesprawności automatu do gier serwis Magic Play służy profesjonalną poradą i fachową naprawą sprzętu w dowolnym zakresie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Jeśli chodzi o automaty do gier serwis to niejedyna usługa, którą świadczymy. Zajmujemy się także sprzedażą i wymianą części do maszyn na monety. Oczywistym jest, że w przypadku uszkodzenia danego elementu, najlepiej jest wymienić go na oryginalną, nową część, pochodzącą bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że idealnie dopasuje się do sprzętu, będzie znakomicie z nią współpracować, a samo urządzenie zadziała w 100%, tak jak w dniu jego zakupu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wielu światowych marek