pl eu de us

Bilety ticket redemption

Jesteśmy jedynym w Europie producentem biletów do automatów ticket redemption.

Oferujemy druk standardowych wzorów ale również biletów według projektu klienta.

Bilety ticket redemption producent - sprawdź ofertę

 

Jeśli zastanawiacie się jak odświeżyć wasze centrum rozrywki i przyciągnięcie nowych klientów, lub poprostu szukacie pomysłu na biznes związany z rozrywką to CENTRUM BILETOWE jest rozwiązaniem dla Was. Ta forma rozrywki to gwarancja świetnej zabawy dla waszych klientów, bo nic nie przyciąga miłośników współczesnej rozrywki, jak nagrody które mogą wygrać zbierając bilety na automatach w waszym salonie. 

 

1) Czym jest Ticket Redemption – Gry z biletami?
2) Czy mój lokal nadaje się do TICKET REDEMPTION?
3) Jakie gry?
4) Czy muszę całkowicie wymienić urządzenia które już mam na nowe?
5) Dlaczego potrzebne mi są dedykowane gry „biletowe“ skoro mogę wykorzystać posiadane przeze mnie urządzenia?
6) Jak odpowiednio rozstawić maszyny z biletami?
7) Jak ważna jest WITRYNA Z NAGRODAMI i PUNKT WYDAWANIA NAGRÓD?
8) Czym jest WITRYNA Z NAGRODAMI i PUNKT WYDAWANIA NAGRÓD oraz gdzie powinny się znajdować?
9) Czym się kierować przy doborze nagród?
10) Czy czystość i dobry stan urządzeń mają wpływ na sukces mojego lokalu
11) Czy powinienem zmieniać układ mojego gameroomu?
12) Czy powinienem posiadać zestaw części zamiennych?
13) Jak mogę zwiększyć swoje dochody?
14) Co to jest LICZARKA BILETÓW?
15) Czy LICZARKA BILETÓW jest przydatna?
16) Gdzie mogę zaopatrzyć się w urządzenia i akcesoria do mojego salonu?

 

1) Czym jest Ticket Redemption – Gry z biletami?

 

Gry typu Ticket Redemption to gry rozrywkowe w których gracz poza samą przyjemnością rozgrywki nagradzany jest biletami zależnie od swoich umiejętności a co za tym idzie, wyniku. Należy pamiętać, że prawdziwe gry Ticket Redemption są grami w 100% zręcznościowymi. Gracz, który doskonali swoje umiejętności przez częstą rozgrywkę, może zwiększyć ilość otrzymanych biletów. Bilety uzyskane przez gracza mogą być zbierane i wymieniane na nagrody. Nagrody te, powinny być udostępniane graczom w WITRYNIE Z NAGRODAMI położonej w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu. Ważne jest aby WITRYNA Z NAGRODAMI była dobrze oświetlona i umiejscowiona w ciągu komunikacyjnym tak aby zwrócić uwagę jak największej liczby odwiedzających.

 

2) Czy mój lokal nadaje się do TICKET REDEMPTION?

 

Urządzenia z biletami mogą stać się bardzo dochodowym aspektem każdego centrum rozrywkowego. Może stać się jego głównym motorem napędowym lub wzbogadzić już istniejącą ofertę.

Przekształcenie istniejacego centrum rozrywki w TICKET REDEMPTION jest stosunkowo łatwym procesem, pod warunkiem zachowania pewnych prostych reguł. Zanim zaczniesz zastanawiać się jak utworzyć CENTRUM BILETOWE w swoim lokalu, zadaj sobie 3 podstawowe pytania:

- Czy chcę aby moje cetrum rozrywki wyróżniało się na tle konkurencji? Czy raczej interesuje mnie sprawdzony model prowadzenia tego typu działalności?

- Czy osoby odwiedzające Twój lokal poszukują nowości?

- Czy masz dosyć czasu i energii aby, zwłaszcza w początkowym okresie, skoncentrować się na właściwym wprowadzeniu idei CENTRUM BILETOWEGO w Twoim lokalu?

 

3) Jakie gry?

 

Dobór gier właściwych dla Twojego CENTRUM BILETOWEGO zależy od kilku czynników. Pamiętaj aby wybrać gry odpowiadające potrzebom odwiedzających Twoje centrum rozrywki. Zastanów się, czy Twoje centrum odwiedzają: dzieci do 10 roku + opiekun, rodziny z dziećmi, nastolatkowie czy dorośli.

Gry można podzielić na 5 grup:

1. Rozrywkowe: 30%

2. Szybkie: 25%

3. Dla dzieci: 15%

4. Tzw“Novelty“: 25%

5. Gry z nagrodami: 5%

Powyższy procentowy udział danych maszyn sprawdza się w większości CENTRÓW BILETOWYCH.

Pamiętaj że prawdziwe gry BILETOWE to gry oparte na zręczności, refleksie lub umiejętności !

 

4) Czy muszę całkowicie wymienić urządzenia które już mam na nowe?

 

Nie jest to konieczne. Większości urządzeń dostępnych na rynku można wyposażyć w „bileciarkę“. Będą one stanowić uzupełnienie prawdziwych urządzeń „biletowych“.

 

5) Dlaczego potrzebne mi są dedykowane gry „biletowe“ skoro mogę wykorzystać posiadane przeze mnie urządzenia?

 

Bazowanie wyłącznie na urządzeniach rozrywkowych wyposażonych w „bileciarkę“ jest podstawowym błędem przy organizowaniu CENTRUM BILETOWEGO. Najczęściej wynika to z niewiedzy lub nadmiernej ostrożności. Życie samo podpowiada, że produkty dedykowane do wykonania danego zadania sprawdzają się o wiele lepiej niż te ogólnego zastosowania. Tak samo jest w przypadku gier uruchamianych monetą. Szczegóły nt. doboru gier opisane są w p. „Jakie gry?“

 

6) Jak odpowiednio rozstawić maszyny z biletami?

 

W zależności od tego iloma grami NA BILETY dysponujesz, staraj się je rozstawić tak aby tworzyły spójną całość. Poproś konsultanta Magic Play o radę. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

7) Jak ważna jest WITRYNA Z NAGRODAMI i PUNKT WYDAWANIA NAGRÓD?

 

Bardzo, bardzo lub jeszcze bardziej ważna. Pamiętaj, że tak jak w sklepie, tak i w Twoim CENTRUM BILETOWYM, „klient kupuje oczyma“. Bez właściwego doboru oraz prezentacji nagród, Twoje CENTRUM BILETOWE może nie zarobić tyle ile powinno.

 

8) Czym jest WITRYNA Z NAGRODAMI i PUNKT WYDAWANIA NAGRÓD oraz gdzie powinny się znajdować?

 

PUNKT WYDAWANIA NAGRÓD oraz/lub WITRYNA Z NAGRODAMI powinny być dobrze oświetlone i znajdować się w widocznym miejscu.

Jeśli jest taka możliwość, najlepiej jest połączyć WITRYNĘ z PUNKTEM WYDAWANIA NAGRÓD. Oznacza to że gracze mogą obejrzeć nagrody oraz zrealizować bilety w tym samym miejscu. Jeśli nie ma takiej możliwości, funkcję PUNKTU WYDAWANIA NAGRÓD może spełnić recepcja czy bar a nagrody powinny być wyeksponowane w dobrze oświetlonej WITRYNIE Z NAGRODAMI umiejscowionej albo w pobliżu urządzeń, lub w głównym ciągu komunikacyjnym obiektu.

 

9) Czym się kierować przy doborze nagród?

 

Wybierając nagrody kierujemy się podobnymi kryteriami co przy doborze urządzeń. Zastanów się kto odwiedza Twoje Centrum Rozrywki i postaraj się dobrać nagrody atrakcyjne dla danego gracza. Co innego będzie interesujące dla dzieci a co innego dla nastolatków nie mówiąc już o osobach dorosłych.

Staraj się mieć jak najszerszą ofertę. Niech obejmuje ona zarówno proste zabawki/gadżety jak po bardziej zaawansowane produkty a kończąc na bardziej wartościowych nagrodach dla wytrawnych graczy.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy oraz przedstawimy naszą ofertę.

 

10) Czy czystość i dobry stan urządzeń mają wpływ na sukces mojego lokalu

 

Jak najbardziej tak. Im czystsze i przyjazne jest Twoje Centrum Rozrywkowe tym chętniej przychodzą do niego klienci. Pamiętaj, utrzymywać czystość nie tylko w sali zabaw ale również w okolicach punktu gastronomicznego ( jeśli taki posiadasz). Swego rodzaju „papierkiem lakmusowym“ jest również toaleta. Zaniedbana, skutecznie zniechęci nawet najbardziej rozbawionych uczestników od ponownego odwiedzenia Twojego lokalu.

Jeśli chodzi o urządzenia, pamiętaj aby je systematycznie czyścić oraz serwisować jeśli to konieczne. Pamiętaj, że gra która jest brudna lub nieestetyczna, zniechęca do siebie potencjalnych graczy.

 

11) Czy powinienem zmieniać układ mojego gameroomu?

 

Tak! To najtańszy sposób na odświeżenie wyglądu twojego CENTRUM BILETOWEGO oraz wyeksponowania rzadziej używanych urządzeń. Łatwo popadamy w rutynę, a stali klienci salonu szybko przyzwyczajają się do stałego układu gier. Jeśli raz na jakiś czas zmienisz układ urządzeń w salonie na pewno mile ich zaskoczysz i spowodujesz że zaczną sprawdzać inne, dotychczas rzadziej używane urządzenia. Warto aby średnio co kwartał zmienić układ urządzeń.

 

12) Czy powinienem posiadać zestaw części zamiennych?

 

Tak! Dbanie o to aby maszyny były zawsze sprawne i działające to podstawa do utrzymania najwyższego poziomu dochodów oraz gwarancja że twoi klienci będą zawsze wracali do twojego salonu. Zapewnienie ciągłości pracy i dostępności ulubionych urządzeń daje klientom pewność że będą mogli w nie zagrać za każdym razem kiedy tylko odwiedzą twoje CENTRUM BILETOWE. Pamiętaj że tabliczka „AUTOMAT NIECZYNNY“ to ostatnia rzecz którą chciałby zobaczyć gracz na ulubionym automacie.

 

13) Jak mogę zwiększyć swoje dochody?

 

Dbaj o porządek i czystość swojego salonu i znajdujących się w nim maszyn. Zapewnij sobie zaplecze części zamiennych i pomoc dobrego technika – tak aby na twoich maszynach nie pojawiały się znaki „AUTOMAT NIECZYNNY” – a jesli tak już się stanie to zadbaj o to aby znikały najszybciej jak to tylko możliwe. Pamiętaj o dobrze zaopatrzonymi i zorganizowanym magazynie możliwie najbardziej atrakcyjnych nagród. I, co bardzo ważne, cały czas poszerzaj swoją wiedzę na temat branży „redemption” i obowiązujących w niej trendów poprzez śledzenie publikacji w prasie branżowej i Internecie oraz odwiedzanie targów i prezentacji.

 

14) Co to jest LICZARKA BILETÓW?

 

Jest to urządzenie które w błyskawicznym tempie policzy, największą nawet, ilość biletów. Użytkownik musi tylko umieścić jeden z końców taśmy z biletami w otworze a urządzenie automatycznie zacznie wciągać i liczyć ilość biletów na taśmie. Dodatkowo urządzenie to, szatkuje bilety na mniejsze kawałki dzięki czemu zmniejsza się ich objętość. Wynikiem liczenia jest wydruk zawierający ilość policzonych biletów.

 

15) Czy LICZARKA BILETÓW jest przydatna?

 

Zdecydowanie tak! Ich użycie znacznie upraszcza i przyśpiesza proces liczenia biletów i wydawania nagród. Nie jest też wtedy konieczne zatrudnianie dodatkowego pracownika liczącego bilety.

 

16) Gdzie mogę zaopatrzyć się w urządzenia i akcesoria do mojego salonu?

 

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w MAGIC PLAY. Posiadamy w swojej ofercie gry i automaty TICKET REDEMPTION oraz wszelkie potrzebne do nich akcesoria i dodatki w postaci biletów, liczarek biletów, części zamiennych oraz nagrody i gadżety reklamowe.