pl eu de us

Produkty

 

Gry i automaty rozrywkowe

Firma Magic Play zajmuje się dystrybucją, sprzedażą oraz wynajmem różnorodnych automatów do gier, które pozwalają wzbogacić ofertę rozrywkową wielu prowadzonych przedsiębiorstw. Za ich pomocą można zachęcić potencjalnych klientów do przekroczenia progu pomieszczenia. Urządzenia sprzyjają również budowaniu powracającej społeczności konsumentów.

Szeroki asortyment automatów zarobkowych umożliwia dobór urządzeń, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym modelu biznesowym. Instaluje się je wszędzie tam, gdzie pojawiają się klienci poszukujący rozrywki lub przebywający w danym miejscu przez dłuższy czas. Najczęściej na tego rodzaju sprzęt można natrafić w rozmaitych punktach usługowych, takich jak markety wielkopowierzchniowe, centra handlowe, większe lokale gastronomiczne oraz – głównie podczas sezonu turystycznego – kurorty. Oczywiście, automaty rozrywkowe są również podstawowym wyposażeniem wszelkiego rodzaju salonów gier video.

Istnieje również opcja wypożyczenia za naszym pośrednictwem sprzętu do gier. Jeśli chodzi o automaty zarobkowe wynajem odbywa się po ustaleniu wszystkich szczegółów z klientem, ponieważ zależy nam na dostosowaniu oferty do indywidualnych wymagań. Z chęcią pomożemy w organizacji sprzętu oraz jego montażu, a ponadto gwarantujemy pełne wsparcie techniczne w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów. Wybór gier oraz maszyn urozmaici różne wydarzenia, np. plenerowe imprezy okolicznościowe, festyny czy spotkania integracyjne.