pl eu de us

10 najlepszych atrakcji na imprezę firmową

Impreza firmowa to świetny sposób na integrowanie nowych pracowników w strukturach danej organizacji oraz zacieśnianie relacji w istniejących zespołach. Rywalizacyjne oraz kooperacyjne gry ułatwiają poznawanie pozostałych graczy i budowanie zaufanie, dzięki któremu codzienna praca staje się mniej stresująca. Odpowiednio dobrane atrakcje na imprezy firmowe w postaci automatów i maszyn z grami zagwarantować mogą niezapomniane wspomnienia, co pomaga także w budowaniu wizerunku przyjaznego przedsiębiorstwa. Jak sprawić, aby firmowe imprezy integracyjne nie były nudne? Jakie maszyny z grami cieszą się największą popularnością? Poniżej przedstawiamy 10 najlepszych automatów z grami, które przeniosą każdego gracza na wyższy poziom rozrywki.

10. Piłkarzyki

Nie jest to pewnie najbardziej zaskakująca atrakcja, ale z pewnością nadal ceniona jest przez wielu zwolenników tradycyjnych rozrywek imprezowych. Firmowa impreza z piłkarzykami to doskonałe rozwiązanie dla pracowników obojga płci w każdym wieku. Jest ono niezwykle często wykorzystywane w przedsiębiorstwach, które kreują przyjazne środowisko pracy (np. gaming roomy, nap roomy etc.). Jedną z najczęściej wymienianych zalet piłkarzyków jest jednoczesna możliwość rywalizacji oraz kooperacji z pozostałymi graczami, co przekłada się oczywiście również na większą satysfakcję z gry.

9. Bokser / Magic Soccer

Dla młodych, dynamicznych i energicznych zespołów atrakcje na imprezy firmowe w postaci maszyny takiej jak Bokser czy Magic Soccer są świetnym sposobem na rozładowanie dodatkowej energii. Warto jednak zauważyć, że są to rozwiązania atrakcyjne głównie dla mężczyzn zainteresowanych boksem, piłką nożną lub przysłowiowym utarciem szefowi nosa.

8. Młot

Impreza firmowa z maszyną taką jak Młot (Magic Hammer) to sprawdzony przepis na wprawienie wszystkich uczestników w dobry nastrój. Komediowy i kreskówkowy charakter tego rodzaju rozrywki świetnie przełamuje lody, a dzięki możliwości wieloosobowej rozgrywki przyciąga duże zainteresowanie przez cały wieczór.

7. Wicked Tuna

Wirtualne wędkarstwo w pierwszej chwili może zdawać się nudnym zajęciem, ale w praktyce wcale tak nie jest. Maszyny Wicked Tuna umożliwiają jednoczesną rozgrywkę nawet 4 graczom, którzy wykazać się będą musieli zręcznością, refleksem i wiedzą. Jeżeli chodzi o integracyjne, imprezy firmowe atrakcje cechować powinny się możliwością uczciwej rywalizacji oraz angażować możliwie wielu uczestników. Rekordami zdobytymi w tego rodzaju grach można zazwyczaj bezkarnie przechwalać się aż do czasu następnej rozgrywki.

6. Ninja Challange

Ninja Challange to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rzutek, które także opierają się na celności i precyzji graczy. Nietrafianie w środek tarczy może dla wielu osób być frustrujące w związku z czym o wiele lepiej zdecydować się na rozwiązanie takie jak Ninja Challange albo Mini Basketball. Rzucanie niedużą piłką na niewielką odległość wydaje się prostym zadaniem, jednak dzięki obracającym się kręgom zaczyna wymagać także refleksu i precyzji. Atrakcje na imprezę firmową tego rodzaju z pewnością ucieszą wszystkich miłośników rzucania papierkami do śmietnika.

Impreza firmowa atrakcje TOP 5

5. Cymbergaj (Air Hockey)

Cybergaj jest jednym z najbardziej oryginalnych automatów do gier nie tylko ze względu na swoją konstrukcję. Dźwięki rozgrywki są chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych odgłosów w historii automatów z grami, który znany jest z setek filmów i prawdziwych salonów. Mechanika starć pomiędzy zawodnikami opiera się głównie na zręczności oraz refleksie graczy, którzy odbijają pomiędzy sobą niewielki krążek. Maszyny do cymbergaja charakteryzują się gładką, ale podziurawioną taflą, która przypominać może w pierwszej chwili kształtem stół do bilarda. W trakcie rozgrywki automat pompuje powietrze pod krążkiem, dzięki czemu porusza się on znacznie szybciej. Zadaniem graczy podobnie jak w hokeju jest wbicie plastikowego talarka do bramki przeciwnika oraz obrona własnej połowy, co poprawia dodatkowo dynamikę gry.

4. Flippery

Atrakcje na imprezę firmową w postaci flipperów to świetny sposób to zwrócenia uwagi wszystkich uczestników. Wiele osób zapomniało już pewnie, iż zaledwie kilkanaście lat temu wirtualny pinball był jedną z najpopularniejszych gier starszych Windowsach. Tematycznie dobrane flippery łatwo wpasują się w każdy rodzaj imprezy, a dzięki skomplikowanej formie rozgrywki przyciągną nawet największych myślicieli. Osiągnięcie rekordowego wyniku wymagać tu będzie nie tylko zręczności i precyzji, ale także przemyślanej strategii i zdolności szybkiego liczenia. Trafianie metalową kulką w najmniej dostępne elementy planszy jest znacznie wyżej punktowane, ale często wiąże się także z większym ryzykiem oraz dużą liczbą potencjalnych przeszkód.

3. Pacman

Gry z Pacmanem nie bez powodu określane są mianem legendarnej serii, która przyczyniła się w dużej mierze do powstania całej kultury Pixel-artu. W kwestii takiej jak niezapomniane imprezy firmowe atrakcje zapadające w pamięci graczy sprawdzają się najlepiej.

2. UFO CRANE (łapa szczęścia)

Firmowe imprezy integracyjne są częstym tematem rozmów w biurze oraz wspaniałym lodołamaczem dla osób, które do tej pory nie miały ze sobą większej styczności w pracy. Oklejona we firmowe barwy łapa szczęścia pozwoli jeszcze lepiej zintegrować zespół.

1. Atari Pong

Klasyczny Pong od Atari jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników dynamicznego modelu rozgrywki oraz stylistyki retro. Pod hasłem „Impreza firmowa atrakcje w stylu Retro!” kryje się sprawdzony przepis na unikatowe i niezapomniane wspomnienia. Stylizowane barwami Atari stoły koktajlowe to dla wielu jedynie dodatkowe atrakcje na imprezę firmową nawiązujące stylem do lat 70 lub 80, ale to właśnie dzięki tego rodzaju szczegółom całe wydarzenie staje się nie do zapomnienia.