pl eu de us

Dark Escape 4D

darkescape4d.jpg
Product Logo

Cechy produktu Dark Escape 4D

ProducentNAMCO
Dostępnośćna zamówienie
Wymiary (gł. x szer. x wys.)244x160x226cm
Zasilanie230V/115V
Skontaktuj się z nami

Opis Dark Escape 4D

Zmierz się ze swoimi lękami w najnowszej strzelance horroru NAMCO, Dark Escape 4D. Ta nowa gra 3D jest klasą samą w sobie. W okularach 3D z powłoką antybakteryjną gracze próbują uciec przed chorą i pokręconą grą szaleńca, strzelając z broni, którą zapewnia. Eksperymentalne stworzenia i nieumarli wyskakują z 46-calowego ekranu szafki z grami o wysokiej rozdzielczości.

Gracze mogą wybrać dowolny z czterech etapów związanych ze strachem. Dodatkowy piąty etap jest dostępny po ukończeniu wszystkich czterech etapów.

GRA WIE, KIEDY SIĘ BOISZ

Czujniki paniki wyświetlają tętno każdego gracza na ekranie i rejestrują każdy atak paniki.

NIE TYLKO WIDZISZ POTWORY, TEŻ ICH CZUJESZ!

Dzięki wbudowanym dmuchawom powietrza z przodu iz tyłu gracze poczują oddech ścigającego zombie na karku lub podmuch powietrza na twarzy, gdy potwór rzuca się na nich. Ciężkie pistolety odrzutowe i siedzisko z hukiem zapewniają dodatkowe przerażające elementy, które uzupełniają wciągającą rozgrywkę w grze.

Każdy odtwarzacz ma swoje własne 5.1-kanałowe głośniki dźwięku przestrzennego (w sumie siedem + głośnik niskotonowy), dzięki czemu mogą naprawdę doświadczyć przerażenia pochodzącego ze wszystkich stron.

Wszystkie te intensywne funkcje łączą się, tworząc jedno z najbardziej wyjątkowych i przerażających doświadczeń w grach arkadowych w historii!

 

Wymiary opakowania (gł. x szer. x wys.):

1z3: 107x150x208cm - 280kg

2z3: 92x150x130cm - 157kg

3z3: 84x150x208cm - 243kg