pl eu de us

Star Wars Comic Art

StarWars-Pro-Cabinet-LF_9hfuahefd.jpg
Product Logo

Cechy produktu Star Wars Comic Art

ProducentStern Pinball
Wymiary (gł. x szer. x wys.)145 x 70 x 198 cm
Wymiary opakowania79 x 79 x 144 cm
Waga105kg
Zasilanie230/115V
Skontaktuj się z nami

Opis Star Wars Comic Art

Automat do pinballa Star Wars Comic Book Pro firmy Stern pozwoli graczom zanurzyć się w dynamicznym i wymagającym środowisku pinballa Star Wars, walcząc o przywrócenie sprawiedliwości w Galaktyce.
Ścieżka dźwiękowa zawiera oryginalną muzykę Johna Williamsa z Gwiezdnych Wojen odtwarzaną na stereofonicznym systemie dźwiękowym Hi-Fidelity z 3-kanałowym wzmacniaczem.

Gra zawiera wybrane dialogi i materiały filmowe z oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen, zmieniające kolor podświetlane diodami LED wstawki oraz wyrzeźbiony myśliwiec TIE
Gracze będą zahipnotyzowani interaktywną formą Gwiazdy Śmierci wraz z 9 zielonymi diodami LED Super Laser Weapon na polu gry.

"Fani zarówno pinballa, jak i Gwiezdnych Wojen będą pod wrażeniem tej ręcznie rysowanej grafiki komiksowej.  Jest oszałamiająca i oddaje wszystko, czego prawdziwy fan Gwiezdnych Wojen może chcieć w swojej maszynie do pinballa" - powiedział Gary Stern, prezes i dyrektor generalny Stern Pinball, Inc. 

Maszyny Star Wars Comic Art Pro i Star Wars Comic Art Premium firmy Stern są wyposażone w funkcje, które zapewniają nieodparte wrażenia z gry. Wszystkie modele wyposażone są w dwa ekrany LCD.Model Premium posiada również grafikę przedstawiającą eksplodującą Gwiazdę Śmierci, wyrzeźbionego, podświetlanego diodami LED Sokoła Millenium oraz interaktywną pętlę nadprzestrzenną, która otacza pole gry i może pomieścić do 5 pinballi jednocześnie.