pl eu de us

Black Knight: Sword of Rage

BlackKnight-Pro-Cabinet-LF-646x1024.jpg
Product Logo

Cechy produktu Black Knight: Sword of Rage

ProducentStern Pinball
Wymiary (gł. x szer. x wys.)145 x 70 x 198 cm
Wymiary opakowania79 x 79 x 144 cm
Waga105kg
Zasilanie230/115V
Skontaktuj się z nami

Opis Black Knight: Sword of Rage

Po raz pierwszy w historii gracze będą eksplorować, odkrywać i odblokowywać sekrety uniwersum Black Knight. Poruszając się po tych mrocznych, tajemniczych i pokręconych krainach, gracze odkryją wrogów, demony, bogactwa i sekrety w walce z Czarnym Rycerzem. Black Knight: Sword of Rage będą dostępne w wersjach Pro, Premium i Limited Edition.

"Nie ma nic bardziej kultowego w świecie pinballa niż postać Czarnego Rycerza" - powiedział Gary Stern, prezes i dyrektor generalny Stern Pinball, Inc. "Stworzony przez projektanta gier Steve'a "Króla" Ritchiego, Czarny Rycerz zawsze drwił i antagonizował graczy do walki z nim, a teraz, po raz pierwszy, gracze będą mogli z nim walczyć".

Stern's Black Knight: Sword of Rage Pro, Premium i Limited Edition są wyposażone w oszałamiającą i charakterystyczną ręcznie rysowaną grafikę w hołdzie dla tej ikony pinballa. Każda gra zawiera specjalnie wyrzeźbioną, interaktywną i wielofunkcyjną zabawkę Black Knight bash. 

Ta interaktywna zabawka Czarnego Rycerza posiada dwukierunkowy, zmotoryzowany zbijak, świecący hełm RGB z indywidualnie sterowanym, ekspresyjnym oświetleniem do interakcji i drwienia z graczy za pomocą niestandardowej mowy oraz przesuwaną tarczę napędzaną cewką, która będzie uderzać i blokować twoje strzały.

Wszystkie modele zawierają charakterystyczny "Magna-Save", kontrolowany przez gracza magnes służący do zapobiegania spadaniu piłki i resetowania celów zrzutu w określonym czasie.

Ponadto Black Knight: Sword of Rage zawiera legendarny pakiet dźwiękowy skomponowany i wykonany przez Scotta Iana z Anthrax wraz z Brendonem Smallem, podnosząc adrenalinę graczy podczas ich podróży, a także niestandardową mowę Eda Robertsona z Barenaked Ladies.