pl eu de us

Bezgotówkowe rozwiązanie płatnicze Nayax

Onyx-1.jpg

Cechy produktu Bezgotówkowe rozwiązanie płatnicze Nayax

ProducentMagic Play
Dostępnośćdostępne
Zasilaniezintegrowane z automatem
Skontaktuj się z nami

Opis Bezgotówkowe rozwiązanie płatnicze Nayax

 

Od teraz obsługa płatności kartami w automatach stała się bajecznie prosta.
Jeśli zdecydowali się już Państwo na wdrożenie płatności kartami w Waszych automatach, to mamy dla Państwa proste rozwiązanie. Wszystko co trzeba zrobić, to zgłosić sie do nas a my wyposażymy automat w odpowiedni zestaw umożliwiający transakcje bezgotówkowe.


Czytniki od podstaw zostały zaprojektowane z myślą o urządzeniach samoobsługowych. Wystarczy, że automat działa w protokole MDB, Executive lub impulsowym
System zapewnia akcptację kart należących do różnych organizacji płatniczych (Visa, Mastercard) i wydanych przez różne banki.
Instalacja zestawu jest stosunkowo prosta i nie powinna zająć więcej niż 30 minut. Jeżeli automat działa w protokole MDB to terminal do automatu podłącza się podobnie jak wrzutnik. Jeżeli automat korzysta z innych protokołów (Executive, impulsowy) to podłączenie wciąż jest możliwe, ale wymaga konsultacji z nami. Oprócz tego należy zadbać o wyprowadzenie anteny na zewnątrz i odpowiednie poukładanie kabli, aby nie przeszkadzały w bieżącym serwisowaniu automatu. Najtrudniejsza część to montaż samego czytnika wymagający zazwyczaj wywiercenia 5 otworów (4 otwory na śruby i jeden otwór na przewód). Znacznie łatwiej montaż przebiega w automatach, które posiadają demontowalny panel przedni na miejsce którego wchodzi czytnik VPOS.

 


Montując na swoim automacie czytnik mogą Państwo akceptować wszystkie karty zbliżeniowe (PayPass, PayWave), karty chipowe (pod warunkiem, że nie mają włączonego żądania PIN przy mikropłatnościach w terminalach bez klawiatury) oraz karty z paskiem magnetycznym. Poza tym obsługiwane są również płatności telefonem dokonywane w technologii NFC polegające na zbliżeniu telefonu do czytnika.
Terminale przeszły restrykcyjne testy niezbędne do uzyskania odpowiednich certyfikatów wydawanych przez organizacje płatnicze.
Nasze rozwiązanie zawiera interfejs użytkownika dostępny z poziomu przeglądarki internetowej i jest w pełni kompatybilne ze znakomitą większością automatów.
Podstawową funkcją systemu jest możliwość centralnego zarządzania wszystkimi operacjami za pomocą jednej aplikacji. Jedna osoba może łatwo analizować dane wielu automatów z jednoczesną możliwością zagłębiania się w szczegóły dla wybranych maszyn lub raportów.
Rozwiązanie to jest łatwe w instalacji, intuicyjne w użytkowaniu i kompatybilne ze wszystkimi standardami obowiązującymi w branży vendingowej.