pl eu de us

Halo: Fireteam Raven 55" DX 2-player

HaloFTR-2P_v2[1].png

Cechy produktu Halo: Fireteam Raven 55" DX 2-player

ProducentRaw Thrills
Dostępnośćna zamówienie
Wymiary (gł. x szer. x wys.)298 x 346 x 298cm
Wymiary opakowania2x84x140x129cm, 2x94x145x218cm, 2x92x155x218cm, 70x206x176cm
Waga1390kg
Zasilanie230/115V
Skontaktuj się z nami

Opis Halo: Fireteam Raven 55" DX 2-player

We współpracy z Play Mechanix i 343 Industries, Raw Thrills prezentuje Halo Fireteam Raven. Nowy dodatek do linii Fireteam Raven, wersja dla 2 graczy bierze udział w wydarzeniach z oryginalnej fabuły Halo: Combat Evolved. Ale z zupełnie nowej perspektywy - żołnierzy ODST z Fireteam Raven. Zapewnij osłonę ogniową i pomoc w misji dla Master Chiefa i pokonaj ulubionych przez fanów wrogów, takich jak Przymierze i Potop.

Korzystaj z całego arsenału broni z uniwersum Halo.
Ciesz się najnowocześniejszą grafiką 4K na silniku gier zręcznościowych Play Mechanix NexaGen™. Ogromny 55-calowy panoramiczny ekran ustawia scenę, na której Fireteam Raven przenosi graczy do świata Halo. To zręcznościowe doświadczenie jak żadne inne; gry dla 2 graczy stają się jeszcze bardziej ekscytujące.

Walcz u boku Master Chiefa
Rozgrywająca się w ramach czasowych Halo: Combat Evolved, ta gra zręcznościowa wrzuca graczy w buty Fireteam Raven - grupy elitarnych żołnierzy Orbital Drop Shock Troopers (ODST) na powierzchni Alpha Halo walczących u boku Master Chiefa i reszty UNSC, którzy desperacko próbują powstrzymać sojusz obcych Przymierza przed przejęciem kontroli nad starożytną superbronią.

Statystyki i nagrody dla graczy w Halo Waypoint
Gracze mogą śledzić wyniki i zdobywać nagrody, logując się do szafki zręcznościowej Halo Fireteam Raven. Wykonaj poniższe czynności, aby zalogować się na swoje konto Xbox Live za pomocą znacznika QR:

Odwiedź stronę Halo Fireteam Raven Service Record
Wygeneruj znacznik QR dla swojego konta
Zeskanuj swój tag QR przed rozpoczęciem sesji gry.
Wróć do Halo Waypoint, aby wyświetlić statystyki i odebrać nagrody.