pl eu de us

Sega GRID

segagrid.jpg
Product Logo

Cechy produktu Sega GRID

ProducentSEGA
Dostępnośćna zamówienie
Wymiary (gł. x szer. x wys.)180x130x205cm (x1)
Wymiary opakowania180x130x205cm
Waga313kg
Zasilanie230V/115V
Skontaktuj się z nami

Opis Sega GRID

GRID Racing Video Game - to arcadeowa wersja hitowej gry Race Driver: GRID – produkcji firmy CodeMasters – bijącej rekordy popularności na konsolach gier i komputerach PC.

GRID umieszczony jest w niesamowitym kabinecie oferującym liczne efekty świetlne zmieniające się w zależności od akcji odbywającej się na 32” calowym ekranie LCD w systemie HD. W GRID znajdziemy również kierownice z systemem force feedback oraz system dźwiękowy 2.1 z subwooferami umieszczonymi w siedzeniach.

W grze znaleźć można 12 super-sportowych aut takich jak Aston Martin DBR8, Jaguar XKR, Bugatti Veyron przez muscle-cary Dodge Viper / Challenger and Ford Mustang, aż po Koenigsegg CCGT, Mercedes McLaren SLR, Pagani Zonda, Saleen S7 oraz McLaren F1.

Wyścigi odbywać mogą się na jednym z 8 torów będących odwzorowaniem takich torów jak: Donington Park, Long Beach, Milan, Nurburgring, Okutama, San Francisco, Spa oraz Washington.

Aby dodać realizmu do rozgrywki, GRID oferuje realistyczny model uszkodzeń samochodów który jednak nie ma wpływu na osiągi i układ jezdny auta.

AŻ 6 URZĄDZEŃ MOŻE BYĆ POŁĄCZONE RAZEM POPRZEZ KABEL LINKUJĄCY