pl eu de us

Bezdotykowy dozownik żelu

Jak wiele polskich firm, w ostatnim czasie zastanawialiśmy się w jaki sposób możemy odpowiedzieć na nowe wyzwania przed którymi stanęliśmy. Postanowiliśmy zatem połączyć naszą wiedzę, umiejętności oraz możliwości produkcyjne i wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa nowy, wyjątkowy produkt.

Oto Bezdotykowy Dystrybutor Żelu Antybakteryjnego.

 

 

Wykorzystując nasze doświadczenie w budowie urządzeń rozrywkowych i możliwości jakie daje nam nasz park maszynowy, zaprojektowaliśmy to urządzenie, mając na uwadze jego funkcjonalność, bezawaryjne działanie i, co również bardzo ważne, wygląd.

Minimalistyczny design powoduje że dozownik będzie pasował do praktycznie każdego wnętrza, dając równocześnie szerokie możliwości personalizacji a kompaktowe wymiary urządzenia pozwolą zadbać o bezpieczeństwo w najmniejszych nawet przestrzeniach.

 

 

 

Dozownik działać może zarówno podłączony do gniazda elektrycznego jak również zasilany wbudowanym akumulatorem, dzięki czemu ustawiony może być w dowolnym miejscu, nawet tam gdzie nie ma dostępu do prądu.

 

 

Nasz Bezdotykowy Dystrybutor Żelu Antybakteryjnego to najlepszy sposób na zapewnienie wygodnej i szybkiej dezynfekcji rąk w:

- salonach gier i parkach rozrywki

- salonach urody

- gabinetach lekarskich

- sklepach

- punktach usługowych

- biurach

- miejscach użyteczności publicznej

- restauracjach

Ale również jako konieczny element wyposażenia podczas eventów, imprez masowych lub imprez rodzinnych, takich jak wesela lub komunie.